יועץ בטיחות

ייעוץ בטיחותי ע"י מיטב המומחים בישראל

מעוניין ביועץ בטיחות אצלך בעסק? לחץ כאן  או התקשר ל-073-7756611

יותר ויותר חברות מסתייעות בשירותיו של יועץ בטיחות לתחומים שונים, הן לטובת מענה הכרחי בחוק והן לצרכי התייעלות פנים ארגונית. שירותי יועץ בטיחות ניתנים ללקוחות במגוון אפשרויות שונות, החל מייעוץ בטיחותי חד פעמי ועד לליווי חודשי שוטף. 

חטיבת הבטיחות והגיהות של פרוסייפ מהמובילות בישראל

אנו, בחברת "פרוסייפ" מספקים ייעוץ עבור קהל לקוחותינו כבעלי ידע לתחומי הנדסה, בטיחות וגיהות, ומסייעים ללקוחותינו למול הרשויות השונות.

יועצינו הנם המנוסים והמקצועיים בארץ לתחומי הבטיחות והגיהות התעסוקתית ומבטיחים רמת שירות גבוהה ויחס אישי לכל לקוח. יחד, נשמח לספק עבורכם שירותים מתקדמים ובטוחים.בין לקוחותינו.

בין מגוון שירותי יועצי הבטיחות בחברת פרוסייפ:

 

למידע וייעוץ לתחומי הבטיחות והגיהות התעסוקתית לחץ כאן  או התקשר ל-073-7756611

מהו יועץ בטיחות ומהם תפקידיו?

יועץ בטיחות הנו בעל מקצוע המוסמך לעסוק בתחום הבטיחות והגהות התעסוקתית במגוון רחב של סביבות עבודה.

האחריות העיקרית של היועץ היא לוודא כי הבטיחות במקומות העבודה תואמים את העמידה בדרישות החוק וכי תכניות הבטיחות שתוכננו על ידי היועץ עומדות בהנחיות בהתאם למתנהל השטח.
אחת המשימות העיקריות של היועץ היא להעריך את מצב הבטיחות במקום העבודה ע"י ביצוע בדיקות תקופתיות של ציוד המגן האישי המסופק לעובדים, המיכון והמתקנים בהם משתמשים כלל עובדי החברה ועוד, וכותב דו"חות לבקרות בטיחותיות בהתאם לממצאים שנאספו בשטח.  
במקביל, מבצע יועץ הבטיחות הכנת מקצועית של נהלים והוראות עבודה המשפרים את תנאי הבטיחות בארגון, הדרכות לעובדים במגוון רחב סוגיות בטיחות.

היועץ בונה ומקיים תכניות בריאות ובטיחות תעסוקתית הדורשות תכנון וארגון אינטנסיבי. תכניות אלה נועדו למנוע תאונות שעלולות להתרחש במקום העבודה. בחינת הסכנות הבריאותיות והבטיחותיות הקיימות וביצוע תיקונים הנדרשים למניעתן.

למידע וייעוץ לתחומי הבטיחות והגיהות התעסוקתית לחץ כאן  או התקשר ל-073-7756611

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף? חייגו 03-8061313

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם