דף הבית
בטיחות וגיהות
סקרי סיכונים ומפגעים

סקרי סיכונים ומפגעים

השאירו פרטים כאן לקבלת מידע וייעוץ בנושא סקר סיכונים ומפגעים או התקשרו ל- 03-9677338

סקר סיכונים ומפגעים מספק מענה הולם לסיכונים שהעובדים חשופים אליהם. ביצוע סקר בארגון מביא למודעות אודות קיומו של סיכון והפעולות שיש לנקוט על מנת לצמצם אותו ולמזער את הנזק אשר עתיד להיגרם כתוצאה מקיומו.

כתיבת סקרי סיכונים ומפגעים מתאים לכל ארגון.

סקר סיכונים הנו לב ליבה של תכנית ניהול הבטיחות. ארגונים רבים פועלים לכתיבת סקרי סיכונים לטובת ניהול נכון ומקצועי של מערך הבטיחות בארגון. ארגונים הנעזרים בשירותי בטיחות אלו נהנים מיתרונות רבים, ביניהם: חיזוק הביטחון של העובד, צמצום נזקים כלכליים כתוצאה מתאונות עבודה, עשייה חשובה וחוקית בתחום הבטיחות ועוד.

מומחיות ומקצועיות

ממוני הבטיחות של חברת "פרוסייפ" מספקים עבור לקוחותינו שירותי בטיחות מקצועיים ובטוחים, באמצעות כתיבת סקרי סיכונים ומפגעים. כתיבת הסקר מתבצעת בהתאמה לכל לקוח, בהתאם לאופי פעילותו ודרישותיו.בין לקוחותינו.

מהו סקר סיכונים?

הסקר בוחן את ההסתברות להתממשות הסיכון ולחומרת המפגע (הנזק) לעובד/סביבה/ציוד. המטרה המרכזית לכתיבת הסקר הנה צמצום תאונות עבודה/מחלות מקצוע, וכן צמצום הפגיעה בציוד ובסביבת הארגון.

ממונה בטיחות מבצע כתיבת סקרי סיכונים עבור מפעלים וארגונים שונים, כאשר הסקר מותאם לאופי פעילותו של כל ארגון. לאחר סקירת הסיכונים תתקבל טבלת ערכים המודדת את רמת הסיכון: האם מדובר בסיכון "קביל" או סיכון שאינו "קביל". רמת הסיכון נקבעת בהתאם לחומרת המפגע שהוא יוצר. לסיום, מתקבלות המלצות לצמצום הסיכונים שהתקבלו כלא "קבילים" במטרה לאפשר שגרת עבודה תקינה ובטיחותית במקום העבודה.

השאירו פרטים כאן לקבלת מידע וייעוץ בנושא סקר סיכונים או התקשרו ל- 03-9677338

מעוניינים לקבל מידע נוסף? חייגו 03-9677338

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם